Dom ProduktyKamienne rękodzieło

Dostosowane Naturalne Marmur Kamień Rękodzieła Przedmioty Dekoracyjne Anti - Mildew

Orzecznictwo
Chiny Beijing Stars Stone Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Beijing Stars Stone Co., Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Dostosowane Naturalne Marmur Kamień Rękodzieła Przedmioty Dekoracyjne Anti - Mildew

Dostosowane Naturalne Marmur Kamień Rękodzieła Przedmioty Dekoracyjne Anti - Mildew
Dostosowane Naturalne Marmur Kamień Rękodzieła Przedmioty Dekoracyjne Anti - Mildew

Duży Obraz :  Dostosowane Naturalne Marmur Kamień Rękodzieła Przedmioty Dekoracyjne Anti - Mildew

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: BSS
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: 01
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5-20 zestawów
Cena: Negotiated
Szczegóły pakowania: drewniana skrzynia / statkiem
Czas dostawy: 10-25 dni
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10 zestawów / usta

Dostosowane Naturalne Marmur Kamień Rękodzieła Przedmioty Dekoracyjne Anti - Mildew

Opis
materiał: Kamień naturalny Kolor: szary
Z: CHINY
High Light:

wyroby z marmuru z kamienia

,

wyroby z kamienia

Chiny marmur Kamień naturalny Kamień Rękodzieło lawa piec 01 Rękodzieło

Chinamarble jest ustanowieniem kamiennej platformy informacyjnej i handlowej uruchomionej przez Beijing stars stone company co., Ltd. Firma została założona w 2002 roku, jej poprzedniczka dla przedsiębiorstw państwowych, od początku 1998 roku w branży kamieniarskiej. Dysponując kilkoma kamieniami kopalnianymi i zakładami przetwórczymi, produkty obejmują ponad 95% produktów z Chin z kamienia naturalnego, w międzyczasie obsługujących niektóre zagraniczne produkty z kamienia. Przemysł kamieniarski w Chinach zapewnia najbardziej kompletne kategorie produktów. Dzięki 18-letniemu rozwojowi, tworzącemu bardzo profesjonalny zespół, produkty są eksportowane do ponad 100 krajów na całym świecie. Naszymi klientami są hurtownicy, sieci supermarketów, sprzedawcy detaliczni, właściciele projektów, kontrahenci i producenci dekoracyjni, indywidualni konsumenci rodzinni. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i usług dla wszystkich klientów, konkurencyjnej ceny i kompleksowej obsługi.

1. Możemy dostarczyć projekt, przetwarzanie różnych rodzajów kamienia naturalnego i wyrobów z kamienia sztucznego. Materiały obejmują marmur, granit, kamień kwarcowy, łupki, piaskowiec, wapień, bazalt, trawertyn, onex i inne materiały, chiński i wiele innych terytoriów zamorskich; rodzaje produktów obejmują płytki, kamień kulturowy, kamień ścienny. Kostka brukowa, kamienna rzeźba, pomnik i różne produkty o specjalnym kształcie po przetworzeniu lub dekoracji.

2. Nasze produkty mogą być szeroko stosowane w indywidualnych projektach mieszkaniowych i komercyjnych w dekoracji wnętrz i na zewnątrz, a także dużych kwadratowych, drogowych i krajobrazu.

3. Możemy zaakceptować spersonalizowane niestandardowe produkty z kamienia, o ile klient dostarczy dowolny projekt za pomocą obrazów lub rysunków, w zasadzie możemy zapewnić klientom produkty.

4. Możemy świadczyć usługi logistyczne prawie we wszystkich portach na świecie oraz w większości krajów i regionów w zakresie usług door to door.

5. Świadczymy usługi doradztwa online, aby klienci mogli uzyskać wystarczające informacje w pierwszej minucie.

6. Budujemy silną bazę klientów, aby ułatwić wszystkim klientom poprzez nazwę użytkownika zarządzanie rekordami giełdowymi i transakcyjnymi.

1. Jesteśmy jedyną firmą, która dostarcza wszystkie chińskie odmiany kamienia naturalnego, aby zapewnić klientom kompleksową usługę zakupu;

2. Regularnie promujemy najnowsze odmiany i style produktów;

3. Posiadamy duże możliwości dostaw, aby zapewnić szybką dostawę, ogólny czas dostawy w 2 do 4 tygodni;

4. Zapewniamy produkty i usługi na wszystkich poziomach klientów, zarówno firm, jak i osób fizycznych;

5. Często przeprowadzamy działania promocyjne dla klientów, aby zaoszczędzić na kosztach zakupu;

6. Posiadamy najbardziej profesjonalny zespół sprzedaży, od komunikacji w języku angielskim, wiedzy o produktach, po realizację zamówień i dostawę itp., Dzięki czemu możemy zapewnić klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

7. Mamy silny zespół kontroli jakości. wszystkie towary zostaną sprawdzone przed opuszczeniem fabryki, aby upewnić się, że każdy produkt jest produktem kwalifikowanym; mamy bardzo niewielką liczbę produktów niespełniających norm w zakresie darmowej wymiany lub gwarancji bezpośredniej gwarancji kompensacji;

8. Zapewniamy masę wiedzy na temat wyrobów z kamienia, projektowania, instalacji, konserwacji itp. Na stronie.

Lawa z głębokiego miejsca skorupy ziemskiej, ponieważ temperatura głębokiego miejsca skorupy ziemskiej jest ekstremalnie wysoka, lawa w kształcie istoty wulkanicznej magmy, wraz z erupcją wulkanu, magma skalna również spływa po niej, spotyka się z wodą lub niska temperatura zaczyna się krzepnąć, ponieważ krzepnięcie proLava piecze jest jednym rodzajem świata, który wypala metodę. wlot powietrza, obrócił się solidnie w magmę skalną, tworząc masywne pęcherzyki powietrza stopniowo we wnętrzu, koagulując po całkowitym, uformował strukturę unikalnej lawy. pieczenie lawy przez gaz węglowy lub gaz ziemny pochłania paliwo, wykorzystując doskonałą przewodność cieplną lawy, stabilność i znacznie wzmocnioną zdolność adsorpcyjną, powoduje, że żywność jest pieczona w procesie równomiernego podgrzewania, wydajność znacznie wzrasta. Jednocześnie, ponieważ paliwo do ogrzewania jest gazem węglowym w puszkach lub gazem ziemnym, nie używa martwej żywności po całkowitym spaleniu węgla lub węgla, powoduje zanieczyszczenie popiołów.

Szczegóły kontaktu
Beijing Stars Stone Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Lee

Tel: +8613901351690

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)