Dom

Beijing Stars Stone Co., Ltd profil firmy

profil firmy

Stars Stone Company co., ltd.Firma powstała w 2002 roku, jej poprzedniczka dla przedsiębiorstw państwowych, od początku 1998 roku w branży kamieniarskiej.Posiadając kilka kopalni kamienia i zakładów przetwórczych, produkty obejmują ponad 95% chińskich produktów z kamienia naturalnego, w międzyczasie obsługując niektóre zagraniczne produkty z kamienia.Przemysł kamieniarski w Chinach zapewnia większość kategorii produktów i najbardziej kompletne odmiany.Dzięki 20-letniemu rozwojowi, tworzącemu bardzo profesjonalny zespół, produkty są eksportowane do ponad 100 krajów na całym świecie.Naszymi klientami są hurtownie, sieci supermarketów materiałów budowlanych, detaliści, właściciele projektów, wykonawcy i firmy zajmujące się projektowaniem dekoracji, indywidualni konsumenci rodzinni.Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i usług dla wszystkich klientów, konkurencyjnych cen i kompleksowej obsługi.

 

 

Beijing Stars Stone Co., Ltd została założona w 2002 roku w Pekinie w Chinach.

 

Jako wiodący producent kamienia na północy Chin, BSS zbadał swoją działalność w ponad 100 krajach na całym świecie, corocznie eksportuje około 1000 kontenerów.Produkty obejmują kamienny kominek i rzeźbę, kamienne płyty i płytki, kamień kulturowy z łupków i tak dalej.Firma brała udział w inwestycji w ponad 10 fabryk, zlokalizowanych odpowiednio w Hebei, Henan, Tianjin i Anhui itp., oficjalna strona internetowa www.chinamarble.com działa od prawie 20 lat i ma dobrą pozycję w wyszukiwaniu głównym silniki, takie jak Google i Bing itp. Zapewnia szybki dostęp online dla ogromnej liczby zagranicznych nabywców kamienia, którzy rozumieją i pozyskują chińskie produkty z kamienia.Główną zaletą firmy jest silna zdolność do kontroli zasobów surowcowych, profesjonalny i dojrzały zespół oraz głęboki duch obsługi szpiku kostnego.

      

Chiny Beijing Stars Stone Co., Ltd profil firmy 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chiny Beijing Stars Stone Co., Ltd profil firmy 1

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Beijing stars stone company co., Ltd. Firma została założona w 2002 roku, jej poprzedniczka dla przedsiębiorstw państwowych, od początku 1998 roku w branży kamieniarskiej. Dysponując kilkoma wyrobami górniczymi i przetwórczymi, nasza oferta obejmuje kamienne kominki i rzeźby, kamienne płyty z kamienia i łupki, kamienne wyroby architektoniczne. 20 lat rozwoju, tworząc bardzo profesjonalny zespół, produkty są eksportowane do ponad 100 krajów na całym świecie. Naszymi klientami są hurtownicy, sieci supermarketów budowlanych, sprzedawcy detaliczni, właściciele projektów, kontrahenci, a także indywidualni konsumenci rodzinni. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i usług dla wszystkich klientów, konkurencyjnej ceny i kompleksowej obsługi.

img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : BSS

Ilość pracowników : 100~500

Coroczne wyprzedaże : 12,000,000-20,000,000

Rok założenia : 2002

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Beijing Stars Stone Co., Ltd Certyfikaty Chiny Beijing Stars Stone Co., Ltd Certyfikaty Chiny Beijing Stars Stone Co., Ltd Certyfikaty Chiny Beijing Stars Stone Co., Ltd Certyfikaty