Beijing Stars Stone Co., Ltd

Spróbuj raz, masz wszystko co najlepsze

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyKamienne rękodzieło

Wysoce trwały ręcznie rzeźbiony kamień naturalny Rzemiosło artystyczne do dekoracji / kolekcjonowania

Wysoce trwały ręcznie rzeźbiony kamień naturalny Rzemiosło artystyczne do dekoracji / kolekcjonowania

Highly Durable Hand Carved Natural Stone Art Craft For Decoration / Collectible
Highly Durable Hand Carved Natural Stone Art Craft For Decoration / Collectible

Duży Obraz :  Wysoce trwały ręcznie rzeźbiony kamień naturalny Rzemiosło artystyczne do dekoracji / kolekcjonowania Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: BSS
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: 06

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5-20 zestawów
Cena: Negotiated
Szczegóły pakowania: drewniana skrzynia / statkiem
Czas dostawy: 10-25 dni
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10 zestawów / usta
Szczegółowy opis produktu
materiał: Kamień naturalny Kolor: szary
Od: CHINY
High Light:

marble stone handicrafts

,

natural stone handicrafts

Chiny marmur Kamień Rękodzieło lawa piec 06 Kamień rękodzieło

Lawa z głębokiego miejsca skorupy ziemskiej, ponieważ temperatura głębokiego miejsca skorupy ziemskiej jest niezwykle wysoka, lawa kształtująca istnienie magmy wulkanu, wraz z erupcją wulkanu, magma skalna również spływa po niej, spotyka się z wodą lub niska temperatura zaczyna się krzepnąć, ponieważ krzepnięcie proLava piecze jest jednym rodzajem świata, który wypala metodę. wlot powietrza, obrócił się solidnie w magmę skalną, tworząc masywne pęcherzyki powietrza stopniowo we wnętrzu, koagulując po całkowitym, uformował strukturę unikalnej lawy. wypieki lawy przez gaz węglowy lub gaz ziemny pobierają paliwo, wykorzystują doskonałą przewodność cieplną lawy, stabilność i znacznie wzmacniają zdolność adsorpcyjną, powodują, że żywność jest pieczona w procesie równomiernego podgrzewania, wydajność znacznie wzrasta. Jednocześnie, ponieważ paliwo do ogrzewania to gaz z węgla w puszkach lub gaz ziemny, nie wykorzystuje żywności martwej po całkowitym spaleniu węgla lub węgla, powoduje zanieczyszczenie popiołów.

Chinamarble jest ustanowienie kamienia informacji i platforma handlowa uruchomiona przez firmę Beijing stars stone company co., Ltd. Firma została założona w 2002 roku, jej poprzedniczka dla przedsiębiorstw państwowych, od początku 1998 roku w branży kamieniarskiej. Dysponując kilkoma kamieniami kopalnianymi i zakładami przetwórczymi, produkty pokrywają ponad 95% produktów z kamienia naturalnego Chin, a tymczasem obsługują niektóre zagraniczne produkty z kamienia. Przemysł kamieniarski w Chinach zapewnia najbardziej kompletne kategorie produktów. Dzięki 18-letniemu rozwojowi, tworzącemu bardzo profesjonalny zespół, produkty są eksportowane do ponad 100 krajów na całym świecie. Naszymi klientami są hurtownicy, sieci supermarketów budowlanych, sprzedawcy detaliczni, właściciele projektów, kontrahenci, a także indywidualni konsumenci rodzinni. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i usług dla wszystkich klientów, konkurencyjnej ceny i kompleksowej obsługi.

1. Możemy zapewnić projekt, przetwarzanie różnych rodzajów kamienia naturalnego i wyrobów ze sztucznego kamienia. Materiały obejmują marmur, granit, kamień kwarcowy, łupek, piaskowiec, wapień, bazalt, trawertyn, onex i inne materiały, chiński i wiele innych terytoriów zamorskich; rodzaje produktów obejmują płytki, kamień kulturowy, kamień ścienny. Kostka brukowa, kamienna rzeźba, pomnik i różne produkty o specjalnym kształcie po przetworzeniu lub dekoracji.

2. Nasze produkty mogą być szeroko stosowane w indywidualnych projektach mieszkaniowych i komercyjnych w dekoracji wnętrz i na zewnątrz, a także dużych kwadratowych, drogowych i krajobrazu.

3. Możemy zaakceptować spersonalizowane niestandardowe produkty z kamienia, o ile klient dostarczy dowolny projekt za pomocą obrazów lub rysunków, w zasadzie możemy zapewnić klientom produkty.

4. Możemy świadczyć usługi logistyczne prawie we wszystkich portach na świecie oraz w większości krajów i regionów w zakresie usług door to door.

5. Świadczymy usługi doradztwa online, aby klienci mogli uzyskać wystarczające informacje w pierwszej minucie.

6. Budujemy silną bazę klientów, aby ułatwić wszystkim klientom poprzez nazwę użytkownika zarządzanie rekordami giełdowymi i transakcyjnymi.

1. Jesteśmy jedyną firmą, która dostarcza wszystkie chińskie odmiany kamienia naturalnego, aby zapewnić klientom kompleksową usługę zakupu;

2. Regularnie promujemy najnowsze odmiany i style produktów;

3. Posiadamy duże możliwości dostaw w celu zapewnienia szybkiej dostawy, ogólny okres dostaw w ciągu 2 do 4 tygodni;

4. Zapewniamy produkty i usługi na wszystkich poziomach klientów, zarówno firm, jak i osób prywatnych;

5. Często przeprowadzamy działania promocyjne dla klientów w celu obniżenia kosztów zakupów;

6. Posiadamy najbardziej profesjonalny zespół sprzedaży, od komunikacji w języku angielskim, wiedzy o produktach, po realizację zamówień i dostawę itp., Dzięki czemu możemy zapewnić klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

7. Mamy silny zespół kontroli jakości. wszystkie towary zostaną sprawdzone przed opuszczeniem fabryki w celu upewnienia się, że każdy produkt jest kwalifikowanym produktem; mamy bardzo małą liczbę produktów niespełniających norm w celu zapewnienia bezpłatnej wymiany lub gwarancji bezpośredniej gwarancji kompensacji;

8. Zapewniamy masę wiedzy na temat wyrobów z kamienia, projektowania, instalacji, konserwacji itp. Na stronie.

Szczegóły kontaktu
Beijing Stars Stone Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas